Frames Marc John MJ0723-BLK-BU
64,95 €
Изчерпан
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame color | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Gender | Men |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge width | 16mm |
| Temple arm length | 135mm |
Изчерпан
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame color | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Gender | Men |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge width | 16mm |
| Temple arm length | 135mm |