Sunglasses Rita Bradley RB8181-C01
49,95 €
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame Material | Metal |
| Polarized | Yes |
| Glass Color | Black |
| Mirrored | No |
| Frame color | Gunmetal |
| Gender | Women |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge width | 17mm |
| Temple arm length | 147mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |




