Sunglasses Rita Bradley RB8155-C05
49,95 €
Изчерпан
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Square |
| Frame Material | Metal |
| Frame color | Silver |
| Polarized | Yes |
| Glass Color | Black |
| Mirrored | No |
| Gender | Women |
| Lens Width | 57mm |
| Bridge width | 17mm |
| Temple arm length | 145mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |


