Sunglasses Anna Smith AS0616-C003P
39,95 €
Налични 3
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Rectangle |
| Frame color | Brown |
| Frame Material | Plastic |
| Polarized | Yes |
| Glass Color | Black |
| Mirrored | No |
| Gender | Women |
| Lens Width | 55mm |
| Bridge width | 19mm |
| Temple arm length | 135mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |

