Sunglasses Rita Bradley RB8135-C05
49,95 €
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Material | Metal |
| Polarized | Yes |
| Glass Color | Blue |
| Mirrored | No |
| Frame color | Gunmetal |
| Frame Shape | Geometric |
| Gender | Women |
| Lens Width | 45mm |
| Bridge width | 20mm |
| Temple arm length | 144mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |

