Sunglasses Christian Lafayette CLF6327-C6
29,95 €
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Material | Plastic |
| Frame color | Red |
| Polarized | Yes |
| Mirrored | No |
| Gender | Women |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge width | 17mm |
| Temple arm length | 142mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |




