Sunglasses Bruno Botti BB2234-C002
79,98 €
| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Frame Shape | Round |
| Frame Material | Plastic |
| Frame color | Pink |
| Polarized | Yes |
| Glass Color | Blue |
| Mirrored | No |
| Gender | Women |
| Lens Width | 51mm |
| Bridge width | 20mm |
| Temple arm length | 140mm |
| Polarization | Yes |
| UV 400 protection | Yes |




